..::Columbia Public CS::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..::Columbia Public CS::.. 217.26.212.46:27053
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@

Go down 
4 posters
AuthorMessage
.::S.h.4.B.4.L.4.L.4::.




Posts : 10
Join date : 2010-09-06

Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@ Empty
PostSubject: Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@   Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@ Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 11:30 am

Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@ Denuke0000e
Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@ Deinferno0004hg
Back to top Go down
Overlucked

Overlucked


Posts : 22
Join date : 2010-09-04
Age : 28
Location : Serbia / Belgrade

Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@ Empty
PostSubject: Re: Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@   Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@ Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 7:36 pm

Skorovi sasvim realni , steam imas nema potrebe da se pravdas
Ubuduce kaci SS-ove sa Columbije
Back to top Go down
Macman

Macman


Posts : 14
Join date : 2010-09-06
Age : 34
Location : Karaburma

Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@ Empty
PostSubject: Re: Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@   Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@ Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 8:43 pm

ma i da ima wh-aim ne bih ga banovao samo zbog dobrog avatara Very Happy
Back to top Go down
http://www.tube8-gaming.com
.::S.h.4.B.4.L.4.L.4::.




Posts : 10
Join date : 2010-09-06

Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@ Empty
PostSubject: Re: Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@   Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@ Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 11:19 pm

Jbg druze kacao bi ja skorovo sa columbije a kad igram na columbiji necu da igram maximalno sto mogu jer posle par min dobijem ban...tako da ne pojacavam sluse do kraja kad igram na columbiji jer cim mi je u skoru npr 10:2 odma ban i ako nemaju razloga......hehehe da da avatar otkida...a inace to ti je moja draga :PPP
Back to top Go down
INN - Dr.Mu[N]eM

INN - Dr.Mu[N]eM


Posts : 9
Join date : 2010-09-08
Age : 34
Location : Nis

Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@ Empty
PostSubject: Re: Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@   Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@ Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 12:56 am

hahaha lepa slicka care an steamu Very Happy
btw tako sinoc mog druga banovali sto igramo zajedno u klan ima steam btw admini moze to da vide kad kucaju status nas steam ID je mnogo manji nego ovi pecevi koliko sam ja upoznat sa tim ili nek stave 1024 rezoluciju videce ispred naseg nika coveculjka Very Happy

skor je 10 Smile
Back to top Go down
.::S.h.4.B.4.L.4.L.4::.




Posts : 10
Join date : 2010-09-06

Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@ Empty
PostSubject: Re: Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@   Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@ Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 1:36 am

Nema jos na columbiji admina kaki trebaju da budu....ja kad sam bio admin a i sad sam nikad ne banujem dok nisam 100% siguran a kad je stalni igrac normalno da se demo snima a ovde nista banujes lika et kao npr mene ja izgubim volju za igrom iznerviram se onda vala ne mogu nista vise igrat....a posle samo te unban koji ce mi unban kad cu ga opet dobiti ban od nekog bolida....
Back to top Go down
Sponsored content





Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@ Empty
PostSubject: Re: Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@   Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@ Icon_minitime

Back to top Go down
 
Da se malo pohvalim i da eki skontaju da me vise ne ban bezveze :@
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» De ba vise dodijalo mi je....
» Bolan prestani banat vise nebudi retardiran toliko

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
..::Columbia Public CS::.. :: Spam HQ :: Spam Room-
Jump to: